Hoşgeldiniz, giriş yapın ya da üye olun |
sepetim (0)
 
İade ve Değişim
 

Minineos.com satışını yaptığı tüm ürünleri Türkiye'deki deposunda stoklamaktadır. Siparişini verdiğiniz tüm ürünler aynı gün ya da en geç ertesi sabah kargo firmasına teslim edilmektedir. (Resmi tatiller ve haftasonları hariç.)Haftasonları verilen siparişler takip eden ilk pazartesi, resmi tatillerde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo servisimiz, iş ortağımız olan UPS firması ile sağlanmaktadır. Kargonuz yola çıktıktan sonra hesabım kısmından kargonuzun takibini yapabilirsiniz. 

Sipariş verdiğiniz üründen veya bedeninden memnun kalmadıysanız; siparişiniz size ulaştıktan 7 gün içerisinde bize ürünle alakalı şikayet ve/veya talebinizi e-posta aracılığıyla bildirmeniz gerekmaktedir. 

Ürün kargo tarafından size ulaştığında, ürünü görevlinin önünde inceleyerek teslim alınız. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. 

İade onayı olmayan talepler işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturasıyla beraber bize kargo ile gönderiniz. Kargo ücreti size aittir. 

Satın alınan ürün faturası, kurum adına kesildiyse iade sırasında ilgili kurumun fatura miktarı kadar iade faturası düzenlemesi gerekmektedir. Eğer kredi kartıyla değil, havale ile ödeme yapıldıysa iade onayı almak istediğinize dair gönderdiğiniz e-postada ürün bedelinin iade yapılmasını istediğiniz banka bilgilerini mutlaka belirtiniz. 

İadeler size gönderilen orijinal çanta veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilemez. Ürün iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır.
Kredi kartı ödeme onayı bankadan geldikten sonra sipariş değişikliği veya iptali konusunda garanti veremiyoruz. Siparişinizin içerisinde kargoya verilen ürünlerin bulunması durumunda da sipariş iptalini gerçekleştiremeyeceğimizi belirtmek isteriz. Siparişinizi iptal etmek için sitemizin iletişim bölümünden eposta aracılığıyla bildiriniz.
Detaylı satış sözleşmesi için lütfen yasal uyarıları okuyunuz. 

Teşekkürlerimizle 

Minineos ekibi