Hoşgeldiniz, giriş yapın ya da üye olun |
sepetim (0)
 
Gizlilik ve Güvenlik
 

Minineos.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Minineos sunucularında korunan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, sizlere yönelik özel promosyon faaliyetlerinin oluşturulması ve gerektiğinde ürün teslimatı esnasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılmak üzere sadece Minineos bünyesinde kullanılmaktadır. Minineos, müşterilerine ait bilgileri, resmi makamlarca talep edilmesi ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara bilgi verilme zorunluluğu hariç, hiç bir nedenle üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, satmamakta ve faaliyet dışı hiç bir ticari alanda kullanmamaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Minineos, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Minineos müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Minineos iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere, yanlızca siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde, başkalarının size ait bilgilere ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. 

Alışverişinizin güvenliği ve kişisel bilgilerinizin korunması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle Minineos.com, SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şekilde Minineos.com veya ilgili şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartı kullanarak yapılan tüm işlemler Minineos.com arayüzü üzerinden, SSL teknolojisi ile şifrelenerek ilgili banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

Minineos.com diger internet-web sitelerine bağlanti verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikasi ve kullanim şartlari gecerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımlari, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diger uygulamalari sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Minineos sorumlu degildir. 

Minineos.com, kişisel bilgilerinizi, iletişim detaylarınızı ya da kredi kartı bilgilerinizi asla e-posta yoluyla talep etmemektedir. Bizlere göndereceğiniz e-postalarınızda hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi ve şifrelerinizi paylaşmamanızı rica ederiz. 

Teşekkürlerimizle 

Minineos Ekibi