Hoşgeldiniz, giriş yapın ya da üye olun |
sepetim (0)
 
Biz
 

“Neo” iki anlama gelir; Güney Afrika yerel dillerinde “hediye”, Latince’de “yeni”dir. Minineos ise, bu iki büyülü anlamı çocuğunuzla buluşturan minik yeni hediyelerdir. Onu sevindirir ve ona sevildiğini hissettirir. Ona özel hikayeler ve unutulmaz anılar yaratır; Minineos, her çocuğun fotoğrafındaki o gizli stildir.

 

Minineos, çocukları için farklılık arayan anne ve babalar için yeni bir dünyadır. Çocuklarının sadece ne giydiği ile değil, giysilerinin onları nasıl hissettirdiğiyle de ilgilenenler için bir kaçış noktasıdır. Sadece mavi ve pembeyle sınırlanmaz, gökkuşağının tüm renklerini sahiplenir. Onun için Minineos çocukları özeldir, kalabalığın içinde fark edilir.

 

Minineos, dünyanın dört bir yanından stil sahibi ve fonksiyonel ürünleri bir araya getirir. Doğaldır ve doğaya saygılıdır. Kullandığı materyaller doğaya zarar vermeyecek ürünlerden yapılmıştır ve geri dönüştürülebilir.

 

Minineos ufacık bir pırıltıdır, günden güne keyifle büyümektedir. Annelerin, babaların ve çocukların hayatında özel bir keşiftir.